Social Responsibility

One of the most important elements guiding the policies of Yildizlar Yatirim Holding is its awareness of communal responsibility.

This awareness, which has become a part of our corporate culture, has transformed the realization of sustainable projects and organizations that benefit the society and produce solutions to the problems of the society into a reflex for our holding.

In order to improve the quality of life of our people, increase their well-being and, above all, give them a reason to smile, we will continue to work and produce on behalf of society without cease.


HACI SALİH YILDIZ CAMİ (Bafra )

Yıldızlar Yatırım Holding toplumsal faydaya yönelik yaklaşımlarıyla halkımızın pek çok ihtiyacına çözüm üretirken aynı zamanda bu topraklara kalıcı eserler bırakmanın da gururunu yaşıyor. 1997 yılında açılışı yapılan Samsun Bafra’daki Hacı Salih Yıldız Cami’nde, 750 kişi aynı anda ibadet edebilmektedir.   

 

 

HACI SALİH YILDIZ CAMİ (Kocaeli)

Bu topraklardan kazandıklarını, bu topraklar için değere dönüştürmeyi kendine prensip edinen Yıldızlar Yatırım Holding, halkımızın ihtiyaçları için çözüm üretmeye; toplumsal faydayı gözeten icraatlarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 5 Şubat 2016’da açılışı yapılan 500 kişilik Hacı Salih Yıldız Cami’de; bu prensibin bir sonucu olarak Kocaeli Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi sakinlerinin yıllardır dile getirdikleri ibadethane eksikliği sorununu çözdü. Bölge halkına gönül rahatlığıyla ibadetlerini yapma imkanı sağladı.