Page 36 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 36

Kenar bandı sektöründe öncü kuruluşlardan Mor Plastik’te 2007’den bu yana İnegöl Şube Müdürü olarak görev yapan Mehmet Özdamar, Yıldız Entegre’nin ürünlerini dünyanın birçok ülkesine gönderdiklerini söylüyor.
PAYDAŞLARIMIZ
‘Yıldız Entegre’yle çalışmamızın birçok avantajı var’
Mor Plastik, sektörde ne zamandır hizmet veriyor?
Mor Plastik 2002 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Tanyel Demircan tarafından kuruldu. Merkezi İstanbul’da, İkitelli Keresteciler Sitesi’nde bulunan firma, İnegöl şubesini 2007’de açtı. 2017’de ise Mor Profil markasıyla MDF profil üretimi yapmaya başladı.
Satışını yaptığınız Yıldız Entegre ürünlerinin öne çıkan özellikleri hakkında neler söylersiniz?
Öncelikle Yıldız Entegre gibi sektörün öncü bir kuruluşuyla çalışmak bize ve müşterilerimize güven veriyor. Yıldız Entegre’nin yenilikçi
ufku, geniş ürün yelpazesi ve kalitesi bir araya geldiğinde müşteri memnuniyeti daha çok ortaya çıkıyor.
Yıldız Entegre bayisi olma hikayenizi paylaşır mısınız?
Uzun yıllardan beri mobilya sektöründe hizmet veren bir firma olarak Yıldız Entegre’yi çok yakından takip ediyorduk. Aynı sektörde hizmet veren bir paydaş olarak birlikte çalışma düşüncesindeydik. İnegöl’de iyi bir partner olarak çalışabileceğimizi düşünüyorduk. Haziran 2016’da anlaşma yaptık.
Müşteri portföyünüzde kimler var?
Bilindiği gibi İnegöl’de mobilya sektörü Türkiye’nin mobilya kalbi gibidir. İrili ufaklı birçok üretici firmayla çalışıyoruz. Türkiye’nin ihracat üssü olan İnegöl’den Yıldız Entegre ürünlerini dünyanın birçok ülkesine gönderiyoruz.
Müşterilerinizin Yıldız Entegre’yi seçme nedenleri ürünlerin hangi özellikleridir? Yıldız Entegre sektörde kendini kanıtlamış öncü bir kuruluş. Ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, satış sonrası hizmeti ve Ar-Ge’ye verdiği destek Yıldız Entegre müşterilerinin tercih sebebidir.
Yıldız Entegre’nin paydaşı olmak size nasıl bir katma değer sağlıyor?
Tabii ki Yıldız Entegre gibi bir değerle ortak çalışmamızın bir sürü avantajı var. Yıldız Entegre’nin profesyonelliği, kurumsal yapısı, çözüm ortaklığı her zaman bizim çıtamızı da yükseltiyor. Sektöre değer katan Yıldız Entegre, bünyesindeki eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla da bize büyük katkı sağlıyor. Örneğin Ağustos ayında İnegöl’deki tüm üreticiler için bir lak panel uygulama eğitimi verildi. Bu gibi faydalı etkinliklerde Yıldız Entegre’yle çalışmaktan biz de keyif alıyoruz.
Biliyorsunuz Yıldız Entegre, bir Yıldızlar Yatırım Holding şirketi. Yıldızlar
Yatırım Holding’in Türkiye ekonomisine katkıları hakkında neler söylersiniz? Türkiye’nin güzide bir kuruluşu olan Yıldızlar Yatırım Holding’in bünyesinde birçok şirket bulunuyor. Holdingin ülke ekonomisine katkısı çok yüksek. Son dönemde yaptığı yatırımlarla da bunu kanıtlıyor. Ülke ekonomisi için yaptıkları katkıdan dolayı Yıldızlar Yatırım Holding’e teşekkür ediyorum.
34
To read a brief summary in English, please go to page 54.


   34   35   36   37   38