Page 40 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 40

YILDIZLARDAN HABERLER
Sürdürülebilirlik odağında
Tüm iş süreçlerini sürdürülebilirlik odağında yürüten Yıldız Entegre, bu çalışma- larının karşılığını başarı belgesiyle aldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafın- dan, 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’nda Yıldız Entegre, “Sanayide Verimlilik Artırıcı Projeler” kategorisinde Başarı Belgesi’ne layık görüldü. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in de katıldığı törende Yıldız Entegre’nin Başarı Belgesi’ni Resmi ve Dış İlişkiler Müdürü Bülent Yücelen, Enerji Verimliliği Derne- ği Başkanı Murat Kalsın’dan aldı. Kalsın, “Ülkemizin rekabetçi ve sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunan, faaliyetleriyle örnek ve öncü çalışmalarından dolayı Yıldız Entegre yöneticilerini ve tüm çalışanlarını tebrik ediyorum.” dedi.
Çelik piyasasının geleceği
konuşuldu
2005’ten bu yana çelik sektörüne yönelik olarak yüksek katılımlı konferanslar düzenleyen SteelOrbis, Piyasa Sohbet- leri’nin 2019 yılındaki ikinci buluşmasını 4 Eylül’de gerçek- leştirdi. Yıldız Demir Çelik’in Platin Sponsor olarak yer aldığı etkinlik, Kocaeli’nin yanı sıra, tüm Türkiye’den çelik sektörü- nün önemli oyuncularını bir araya getirdi. Çelik sektörünün önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, lojistik ve finans gibi diğer sektörlerden şirketlerin de kıdemli yetkililerini ağırlayan Piyasa Sohbetleri’nde Yıldız Demir
Çelik Stratejik Pazarlama Müdürü Gökhan Ağca ve Yurt İçi Satış Müdürü İlkay Türkan çelik piyasasının geleceğine dair konuşma yaptılar. Temsilciler, geçmişten günümüze çelik sektörünün değerlendirilmesini dinleme fırsatı bulurken önümüzdeki dönemde çelik sektörünü bekleyen gelişmeler hakkında sohbet etme imkanı yakaladılar.
Yıldız Entegre bayileri dijitalleşiyor!
Yıldız Entegre, rekabet gücü ve verimliliği artırmak, müşterilerine daha yakın olmak ve sürdürülebilirlik çalışmalarına bütünsel bir bakış açısı kazandırmak amacıyla başlattığı dijital dönüşüm sürecinin ilk adımlarını büyük bir başarıyla tamamladı. Çalışmalarına, şirketin tüm paydaşlarını kapsayacak, iş süreçlerini ko- laylaştırıp verimliğini artıracak şekilde devam eden Yıldız Entegre, 2018 sonunda sektöre sunduğu Dijital Görüntüleme Sistemi’ni (DGS) talep eden bayiler için kurulum sürecini başlattı. iOS ve Android işlemcilerin desteklediği, Yıldız Entegre ismini taşıyan aplikasyonla entegre çalışan DGS; ürünleri üç boyutlu bir şekilde yüzey dokularını en gerçekçi haliyle deneyimleme fırsatı sunuyor. DGS aracılığıyla Yıldız Entegre’nin ürettiği tüm ürün grupları, kullanıcı odaklı bir düşünceyle kur- gulanarak deneyimlenebiliyor. DGS’yle tüm karar vericiler, diledikleri Yıldız Entegre ürününün nasıl görüneceğini izleyebiliyorlar. Kullanıcı odaklı yapısıyla oldukça talep gören DGS’yi merkezlerine kurmak isteyen bayilerle etkili dijital pazarlama teknikleri de paylaşılıyor.
38
To read a brief summary in English, please go to page 55.


   38   39   40   41   42