Çevresel Sorumluluk

Günümüz dünyasının neden olduğu çevresel sorunlara karşı; Yıldızlar Yatırım Holding olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Çocuklarımızın dünyasını korumak, onlara maviyi ve yeşili miras bırakabilmek, tüm insanlığın olduğu gibi bizim de en öncelikli sorumluluklarımızdan biri.

Tüm faaliyet ve hizmet alanlarımızı sürdürülebilirlik ve çevrecilik anlayışıyla şekillendiriyoruz. Yıldızlar Yatırım Holding olarak “Bugün değil, yarına etkisi ne olacak?” sorusuna, çevreci cevaplar veremeyen hiçbir yatırıma imza atmıyoruz.

Ham madde ihtiyaçlarımızı endüstriyel kullanım için üretilen ağaçlardan karşılıyoruz. Holdingimizin bir geleneği haline dönüşen, her yıl gerçekleştirdiğimiz 20.000 fidan dikimiyle ülkemizi daha da yeşil kılmak için çabalıyoruz.

Halkımıza, toprağımıza ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilinciyle, mavi ve yeşilin tonlarından biri olmaya devam edeceğiz.

Yeşil bir gelecek için Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 11.11.2019 düzenlediği “Geleceğe Nefes” projesi kapsamında 4.500’ü aşkın çalışanlarımız adına fidan bağışında bulunduk.