Page 9 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 9

Akademi Yıldız’ın eğitmen ve danışman kadrosu
İlhan Gülertan
Sürekli değişim ve gelişimin insan hayatının temelinde yer alması gerektiğine inanarak her biri kendi alanında köklü, bilgi ve deneyim sahibi şirketler tarafından Türkiye’de yetkilendirildi ve akredite edildi. Kendi şirketi Akıl ve Yürek Eğitim & Danışmanlık bünyesinde yönetici koçluğu, danışmanlık ve eğitmenlik yapıyor.
Dr. Gürkan Sekmen
Davranışsal boyuttan önce bilişsel boyutu temel
alan ve zihinsel süreçlerden yola çıkarak kalıcı davranış değişikleri geliştirmeyi hedefleyen eğitimler tasarlamayı ve sunmayı benimsiyor. Kendi şirketi GEN Danışmanlık bünyesinde yönetici koçluğu, eğitmenlik ve kurumsal danışmanlık yapıyor.
Müge Çevik
Koçluk çalışmalarını, eğitimini aldığı Gestalt metodolojisi ve profesyonel tecrübesiyle birleştirerek bireylere kariyer koçluğunun yanı sıra, kurumlara özellikle satış, uluslararası satış ve uluslararası marka yönetimi konularında koçluk ve danışmanlık yapıyor. Aynı zamanda birçok kişisel gelişim kitabının yazarı.
Prof. Dr. Erhan Eroğlu
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi dekanlığını yürütüyor. Kişilerarası iletişim, örgüt ve grup iletişimine odaklanan eğitimlerin yanı sıra, danışmanlık hizmetleriyle özel sektöre de katkı sağlıyor.
Uzm. Dr. Çağlayan Aktaş
Farklı disiplinlerde yer alan uzmanlıklarıyla doktor, psikolog, koç ve danışman unvanlarına sahip. Yurt içi ve yurt dışında liderlik, yönetim becerileri, koçluk, değişim psikolojisi ve yönetimi eğitimleri ile danışmanlık hizmetleri veriyor.
Dr. Ulaş Özcan
2009’dan bu yana Insight Factor çatısı altında, 100’den fazla ulusal ve uluslararası kuruma örgütsel davranış alanında danışmanlık yapıyor. Üniversitelerde öğretim görevlisi olarak lisans ve yüksek lisans seviyesindeki öğrencilere dersler veriyor, araştırmalarına ve yazarlık çalışmalarına devam ediyor. Davranış bilimini iş dünyasına entegre ederek çalışıyor, geliştirdiği birçok psikometrik araç bulunuyor. Mesleki uzmanlık ve ilgi alanları liderlik, yetenekli çalışanların özellikleri, fark yaratan çalışanların özellikleri, kurumsal iklim ve duygusal zeka, pozitif psikoloji ve stratejik insan kaynakları yönetimidir.
To read a brief summary in English, please go to page 52. 7


   7   8   9   10   11