Page 43 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 43

Türkiye’nin dört bir yanında lak panel uygulama eğitimleri
Yıldız Entegre’nin uzman ekipleri Türkiye’nin dört bir yanında lak panel uygulama eğitimleri vermeye devam ediyor. Üretim Müdürü Ahmet Ko- çak’ın verdiği eğitimlerle, ustaların ürünü anlayarak ve tanıyarak uygulama aşamasında en güzel tasarımları en sağlam mobilyalara dönüştürmeleri hedefleniyor. Yıldız Entegre, bu eğitimler aracılığıyla ustaların ürüne dair bilgi düzeyini en üst seviyeye taşıyarak yaşam alanlarını güçlendirmeye devam ediyor. Yıldız Entegre’nin 2018 yılı itibarıyla üretimine başladığı lak panel ürün grubu, sahip olduğu yüzey kalitesi ve derinliğiyle dekorasyonda sıklıkla tercih ediliyor.
Norm Mimarlık ile buluşma
Geliştirdiği her yeni üründe, tasarımsal farklılaşmaya ve müşte- rilerine globaldeki yenilikleri sunmaya odaklanan Yıldız Entegre, Türkiye’nin önde gelen mimar ve tasarımcılarıyla bir araya gelerek sektördeki yenilikleri değerlendiriyor. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ofis ziyaretleri kapsamında pek çok başarılı projeye imza atan Norm Mimarlık Ofisi’nde buluşma gerçekleşti- rildi. Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, buluşmaların ürün portföyünü geliştirirken globaldeki tasarımsal gelişmeleri yakın takip ederek deneyimleri paylaşmak açısından önemini vurguladı. Ar-Ge ve Kalite Kontrol Müdürü Kenan Çağrı Nevruz ise ürünlerin teknik detayları üzerine soruları cevapladı. Buluşmalar, bir yandan yeni ürünler üretirken diğer yandan dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek ve deneyim paylaşımında bulunmak açısından çok önemli.
Mutlu Cuma etkinliği
Yıldız Entegre aile-
sinin Mutlu Cuma
etkinlikleri devam
ediyor. Yıldız Enteg-
re Pazarlama ve
Kurumsal İletişim
Müdürü Ercan
Şahin, “Kurumun
başarısını tetik-
leyen en değerli
etkenin kuruma
gönülden bağlı
çalışanlar olduğu-
nun bilincindeyiz.
Kişilerin sosyalle-
şerek güne mutlu
başlamaları iş
yaparken de keyif
almak adına etkili
bir unsur. Birliktelik
duygusuyla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sebeple bir araya geldiğimiz bu etkinlikleri Mutlu Cuma olarak adlandırdık.” dedi.
Yıldız Entegre profesyonel dünyada çalışanlarının arkasında!
Profesyonel dünyada çalışanlarının arkasında durmasıyla dikkat çeken Yıldız Entegre, çalışanlarının kariyerlerinde zirvede olmaları için iki
gün boyunca LinkedIn Kariyer Günleri gerçekleştirdi. Tüm çalışanların kurumsal fotoğraflarının çekilmesinin ardından, katılımcılara profes- yonel LinkedIn kullanımına dair dijital ajans profesyonelleri tarafından bilgilendirme yapıldı. Kariyerinde zirveyi hedefleyerek her zaman kendini geliştirmeye önem veren profesyonellerin platformu LinkedIn, iş odaklı sosyal bir ağ olarak sektörel dinamikleri takip etmek adına oldukça değerli.
To read a brief summary in English, please go to page 55 - 56. 41


   41   42   43   44   45