Page 30 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 30

Yıldız Trend’e 9 yeni renk daha
Mdflam/suntalam ürün grubunda doğalı yansıtan yüzey seçenekleriyle yaşam alanlarında fark yara- tan tasarımlara olanak tanıyan Yıldız Trend’in renk yelpazesine katılan dokuz yeni ilham veren renk The Nine adıyla sektöre sunuldu. Ahşap, mermer ve kumaş desenlere sahip yeni seri; çizilmeye, çarpmaya, solmaya, sürtünmeye dirençli yapısı, temizliği kolay ve estetik bakımdan kusursuz gö- rünümüyle hayal edilen tasarımların gerçekleşme- sine imkan sağlıyor. Yıldız Trend markası altında piyasaya sunulan yeni renkler, isimlerini ilham kavramından alıyor. Hayatta her üretim sürecinin en önemli basamağı olan ilhamla Everest, Lagina, Asia, Spring, Sonata, Dante, Lumiere, Vals ve Moon isimlerini taşıyan dokuz parçalık yeni renk koleksiyonu benzersiz tasarımlara eşlik edecek gibi görünüyor.
Doğanın her hali Yıldız Trend’de
Doğanın her halini koleksiyonlarına taşıyan Yıldız Entegre, yeni taş sacı sayesinde ürünlerin dokularında taşı hissetme olanağı veriyor. Mermer ve taş desenin asil ruhunu ahşabın sıcaklığıyla birleştirerek mekanlara yeni bir atmosfer kazandıran yeni taş sac, ilk aşamada 20 farklı mermer, taş ve düz renge uygulanarak sektöre sunuluyor.
YENİ TRENDLER
Yıldız Entegre’nin yenileri
Tasarım dünyasını yakından takip eden Yıldız Entegre, yenilikçi ve ilham veren ürünleriyle yaşam alanlarını güçlendirmeye devam ediyor.
28
To read a brief summary in English, please go to page 54.


   28   29   30   31   32