Page 46 - Yıldız'da Yaşam - 8. Sayı
P. 46

Kişisel titreşiminizin yüksek olması sizi dünyadaki cennete taşımakla birlikte insanlığı yukarıya çekecek bir bilinç boyutuna taşır.
duygularınız, düşünceleriniz... Her şey titreşimlerle oluşmuş- tur. Dolayısıyla negatif ve pozitif duygular, yiyecekler, kişiler, ortamlar varsa yüksek veya düşük titreşimler de vardır. Dün- yanın şu anda içinde bulunduğu savaş, yokluk, nefret, kaygı, fakirlik, kıtlık durumu düşük titreşim bilincinin ürünüdür. “Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin” adlı kitabımda bahset- tiğim metotları sistematik ve bilinçli bir şekilde uygulayarak kişisel titreşiminizi yükselterek frekans boyutunuzu değiştire- bilirsiniz.
Titreşimle gelen değişim
Zaten bir süre sonra titreşim, frekans gibi kavramları sıkça duymaya başlayacağız. Çünkü dünya ve insanlık bilinç boyutu değiştiriyor. Titreşimler yükseldikçe bilinç boyutu da yükseliyor. Kişisel titreşiminizin yüksek olması sizi dünyadaki cennete taşımakla birlikte insanlığı yukarıya çekecek bir bilinç boyutuna taşır.
En eski şifa yöntemi
Dünyanın en eski ve en kuvvetli şifa metotlarından biri, aro- materapide kullandığımız öz yağlar, titreşimleri çok yüksek doğal malzemelerdir. Hem titreşimimizi yükseltmek hem de bütünsel boyutta şifayı hayatımıza almak için aromaterapiyi kullanabiliriz.
Basit bir nefes çalışması
Titreşiminizi yükseltmeniz için sizinle basit bir nefes çalışması paylaşıyorum. Ayakta derin derin nefes alırken başınızın tam orta üstünden yukarıya bir gümüş ışığın yukarıya çıktığını
ve en üst yerde oraya bağlandığınızı hayal edin. Aynı şekilde orta boşluktan yeryüzüne doğru altın bir ışığın gittiğini, yeryüzünün merkezine kadar indiğini hayal edin. Tam nok- taya varınca oraya çapa attığınızı gözünüzün önüne getirin. Şimdi yukarıya ve yere bağlandınız. Bu iki noktadan derin
ve uzun nefesler alarak kalp merkezinize kadar indirdiğinizi yine gözünüzde canlandırın. Yukarıdan aldığınız nefesi alt bölgeden yeryüzüne, yerden aldığınız nefesi baş ortanızdan gökyüzüne vereceksiniz. Böylece her nefes alıp verdiğinizde dönen bir dönüş başlatacaksınız. Bu şekilde gözleriniz kapalı, çember şeklinde hiç aralık vermeden nefesinizi alıp verme- ye odaklanın. Kendinizi zorlamayın ancak derin, sakin ve uzun nefesler olması önemli. Bu egzersizi yaparken Youtube sayfamdaki 21 günlük titreşim yükseltici çalışmamı kulaklıkla dinlemenizi öneririm.
Üç S’yi unutmayın!
Üç S’yi unutmayın. Kendine saygı, başkalarına saygı, her şeyde sorumluluk. Bu yüzden size hayatınız boyunca hizmet eden bedeninize mabediniz gibi davranın.
44


   44   45   46   47   48